باتوجه به این که کمپانی هایی زیادی در عرصه بازی فعالیت میکنند و بازی های خود را به صورت پولی بر روی برنامه هایی همانند Origin، Steam،Epicgames،RockStar، انتشار میدهند، شاید بعضی از افراد توانایی خرید بازی را با قیمت بالا نداشته باشد و بخواهند بازی های آنلاین را تجربه کنند GameRanger خودی نشان داد و افراد میتوانند بیش از ۵۰۰ بازی از سری های اکشن،استراتژیک،فیفا،فوتبال را به صورت رایگان با دوستان خود بازی کنند .

قدم اول

ابتدا برنامه گیم رنجر را دانلود کنید . برای این کار می توانید مستقیم از سایت گیم رنجر دانلود کنید .

قدم دوم

بعد از دانلود گیم رنجر ، آن را باز کنید تا مراحل نصب را به ترتیب زیر انجام دهیم :


۱ : این گزینه ها برای نمایش آیکون برنامه در دسکتاپ و منوی استارت و اجرا شدن آن در اتمام نصب گیم رنجر است . و به سلیقه ی مورد نظر می توانید تیک آن را بر دارید یا بزنید .

۲ : دکمه Install شماره به مرحله ی نصب هدایت میکند .

بعد از زدن دکمه install وارد بخش دانلود آخرین ورژن برنامه میشوید که به این منظور است .پس از دانلود اپدیت برنامه خودکار آن را نصب میکند . منتظر بمانید کامل نصب شود شاید کمی طول بکشد.بعد از نصب وارد بخش بعدی می شوید که پیام خوش آمد گویی به برنامه را مشاهده می کنید . ☟☟☟با زدن دکمه Next . وارد مرحله بعدی شوید .در این کادر قوانین برنامه نوشته شده است با زدن دکمه Next  به مرحله بعدی بروید .با زدن دکمه Agree  قوانین . برنامه را تایید می کنید و به بخش بعدی می روید .

۳ : گزینه ی Create a new account را فعال کرده . ( در صورتی که می خواهید اکانت جدید بسازید روی این گزینه کلیک کنید در غیر این صورت اگر اکانت دارید روی گزینه ی دوم کلیک کنید . )

۴ : بر روی دکمه Next کلیک کنید .

۵ : اگر از کسی اینوایت کد گرفته اید آن را وارد کنید . اگر اینوایت کد نداشتید به مرحله ۶ بروید .

۶ : برروی Next  کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید .

۷ : در این کادر ایمیل معتبر وارد کنید .

۸ : رمز عبود خود را با ترکیب اعداد و حروف وارد کنید .

۹ : رمز عبور را تکرار کنید .

۱۰ : در این بخش پیغامی مبنی بر فعال سازی اکانت از طرف GameRanger برای ایمیل شما ارسال شده است .به ایمیل خود رفته بر روی لینک کلیک کرده و اکانت خود را اکیتو کنید .

۱۱ : بر روی دکمه Next کلیک کنید .


۱۲ : در این بخش اسم اکانت خود را وارد کنید . اسم اکانت همان نام کاربری GameRanger است . ( نام گیمی شما )

۱۳ : در این کارد اسم واقعی خود را وارد کنید . سپس دکمهی Next را بزنید .

۱۴ : در این قسمت میتوانید اکانت GameRanger خود را فیلتر کنید و محدودیت هایی برای اکانت خود اعمال کنید. اما در صورتی که می خواهید با دوستان خود پلی بدید گزینه ی No رو تیک بزنید تا بدون فیلتر ها پلی بدید .

۱۵ : دکمه Next را زده و به بخش بعدی وارد شوید.
بعد از رد کردن مرحله ۱۵ وارد مرحله ی . انتخاب کشور می شوید که بر روی ایران میباشد .  همانند عکس آن را انتخاب کرده و Next را بزنید . ☟☟☟

بعد از زدن دکمه Next  اکانت شما ساخته خواهد شد و وارد محیط GameRanger می شوید .
با کلیک بر روی All Game  و انتخاب گزینه ی My Games  . بازی هایی که در سیستم خود دارید . و امکان آنلاین شدن آن ها وجود دارد در کادر وسطی نمایش داده میشود . و میتوانید با دوستان خود یک بازی آنلاین را تجربه کنید .☟☟☟برای اد کردن دوستان و سرور های مورد نظر نیست کافیست ای دی آن ها را اد کنید . ☟☟☟با تشکر از شما دوستان عزیز . در صورت مشکل و یا داشتن سوال به آی دی @MoMo97 در تلگرام پیام دهید .
BaxIrani