لیگ فوتبال_1 (Soccer Mod)

● اولین لیگ برتر فوتبال مجموعه بکس ایرانی ●

با سلام خدمت گیمر های عزیز ! همانطور که از قبل اعلام کرده بودیم قرار بر این است که مجموعه ی بکس ایرانی تورنمنت های ماهانه کالاف دیوتی 4 را شروع کند !
این تورنومنت ها در مود های مختلف از قبیل : ProMod, HardCore , Soccer قرار است بر گزار شود ! اولین تورنمنت ما در مود ProMod بود . امیداریم که این تورنمت ها با استقبال شما عزیزان مواجه شود و هر ماه مسابقات هیجانی را شاهد باشیم . 😍 👏

☆ اولین لیگ فوتبال کالاف دیوتی 4 :

اولین تورنمنتی که ما برای شما گیمر های عزیز در نظر گرفته بودیم ، تورنمنت 1vs1 پرومود (اسنایپر) در مپ کیل هوس بود که با استقبال دوستان برگذار شد و حالا اولین لیگ فوتبال کالاف دیوتی 4 رو برای شما بر گزار می کنیم .

☆ هزینه ورودی به این لیگ فوتبال :

به دلیل اینکه این لیگ فوتبال اولین تورنمنت مجموعه بکس ایرانی است ، ما تصمیم به رایگان شدن ورودی این لیگ گرفتیم ! تا بتونیم به صورت رایگان برای شما عزیزان این لیگ را برگزار کنیم !

☆ جایزه :

بعضی ها شاید این فکر را بکنند که این لیگ چون بدون ورودی هست پس جوایزی نخواهد داشت . اما بر عکس این لیگ همراه با جوایز است ، گرچه این جوایز ناچیز هستند اما هدف ما ایجاد یک سرگرمی و رقابت سالم بین پلیر ها است . ولی در ماه های آینده برای لیگ های بعدی ورودی خواهیم گذاشت تا به صورت قطع جوایز نفیسی به برترین پلیر ها تعلق بگیرد !

☆ شرایط ثبت نام :

ثبت نام برای تمامی پلیرها آزاد می باشد . برای ثبت نام باید نام اصلی خود و نام گیمی(Nick Name ) خود و نام تیم خود و نام اعضای تیم خود و یک شماره کارت برای دریافت جایزه به همرا اسم دارنده ی کارت بانکی و شماره ی موبایل معتبر و آی دی یکی از پیام رسان های اجتماعی خویش ( تلگرام _ سروش _ ایتا و… ) خود را داشته باشد و آن ها را به صورت صحیح وارد کند .(در سایت)
🔻 توجه : در صورت اشتباه بودن مدارک ارسالی پلیر از دور مسابقات حذف خواهد شد !

☆ شرایط لیگ برتر فوتبال کالاف دیوتی 4:

زمان بندی تورنومنت مشاهده وضعیت تورنومنت

فرم ثبت نام در تورنومنت

جنسیت:
من تمام شرایط استفاده از خدمات بکس ایرانی را مطالعه نمودم و با آن موافقم.