تورنومنت کالاف دیوتی 4 پرومود – 1 به 1

● اولین تورنمنت مجموعه بکس ایرانی ●

با سلام خدمت گیمر های عزیز ! همانطور که از قبل اعلام کرده بودیم قرار بر این است که مجموعه ی بکس ایرانی تورنمنت های ماهانه کالاف دیوتی 4 را شروع کند !
این تورنومنت ها در مود های مختلف از قبیل : ProMod, HardCore , Soccer قرار است بر گزار شود ! اولین تورنمنت ما در مود ProMod خواهد بود . امیداریم که این تورنمت ها با استقبال شما عزیزان مواجه شود و هر ماه مسابقات هیجانی را شاهد باشیم . 😍👏

☆ اولین تورنمنت :

اولین تورنمنتی که ما برای شما گیمر های عزیز در نظر گرفته ایم ، تورنمنت 1vs1 پرومود(اسنایپر) در مپ کیل هوس می باشد .
دلیل برگزاری این تورنمنت به خاطر این است که اگر این تورنمنت به عنوان اولین تورنمنت مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد در این صورت تورنمنت های بعدی را نیز برگزار کنیم! بی شک تورنمنت های بعدی در مود های مختلف و به صورت تیمی و حتی مود فوتبال را نیز بر گزار خواهیم کرد !

☆ هزینه ورودی به این تورنمنت :

به دلیل اینکه این تورنمنت اولین تورنمنت مجموعه بکس ایرانی است ، ما تصمیم به رایگان شدن ورودی این تورنمنت گرفتیم ! تا بتونیم به صورت رایگان برای شما عزیزان این تورنمنت را برگزار کنیم !

☆ جایزه :

بعضی ها شاید این فکر را بکنند که این تورنمنت چون بدون ورودی هست پس جوایزی نخواهد داشت . اما بر عکس این تورنمنت همراه با جوایز است ، گرچه این جوایز ناچیز هستند اما هدف ما ایجاد یک سرگرمی و رقابت سالم بین پلیر ها است . ولی در ماه های آینده برای تورنمنت های بعدی ورودی خواهیم گذاشت تا به صورت قطع جوایز نفیسی به برترین پلیر ها تعلق بگیرد !

☆ شرایط ثبت نام :

ثبت نام برای تمامی پلیرها آزاد می باشد . برای ثبت نام باید نام اصلی خود و نام گیمی (Nick Name ) خود و یک شماره کارت برای دریافت جایزه به همرا اسم دارنده ی کارت بانکی و شماره ی موبایل معتبر و آی دی یکی از پیام رسان های اجتماعی خویش ( تلگرام _ سروش _ ایتا و… ) خود را داشته باشد و آن ها را به صورت صحیح وارد کند .(در سایت)
🔻 توجه : در صورت اشتباه بودن مدارک ارسالی پلیر از دور مسابقات حذف خواهد شد !

☆ محدودیت ظرفیت ثبت نام تورنمنت :

باید به اطلاع شما دوستان برسانم که این تورنمنت دارای ظرفیت مشخص است و در هر تورنمنت محدودیت ها و شرایط خاص تورنمنت اعلام میشود . پس کسانی که زود تر ثبت نام کنند ، در اولویت قرار میگیرند. پس هنگام ثبت نام ( که در کانال تلگرامی ما به آدرس ( Baxir_Irani@ ) اطلاع رسانی می شود. ) گوش به زنگ باشید که بتوانید در ظرفیت تعیین شده ، ثبت نام کنید !

☆ شرایط تورنمنت 1 به 1:

زمان بندی تورنومنت مشاهده وضعیت تورنومنت

فرم ثبت نام در تورنومنت

جنسیت:
من تمام شرایط استفاده از خدمات بکس ایرانی را مطالعه نمودم و با آن موافقم.