Call of Duty 4 Modern Warfare
بازی کامپیوتری کالاف دیوتی 4 مدرن وارفار یک بازی شبیه سازی شده مرتبط با تیر اندازی و جنگی در سبک Game اکشن و اول شخص و رقابتی می باشد که توسط شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ساخته و توسط اکتیویژن (Activision) برای کامپیوتر عرضه شده است و در سال ۲۰۰۸عرضه شده است.
این بازی را می توانید به صورت تک نفره، دو نفره ، چند نفره ، تحت شبکه ، آنلاین و یا آفلاین انجام دهید همچنین شما می توانید از دسته بازی برای کنترل بهتر استفاده کنید.

دانلود بازی کالاف دیوتی 4

برای دانلود این بازی پارت های زیر را دانلود کنید .
دانلود پارت اول
دانلود پارت دوم
دانلود پارت سوم
دانلود پارت چهارم
( توجه : این بازی به صورت پچ شده است و نیازی به پچ و چیز دیگری ندارد . )
در صورت داشتن بازی پچ ها را از طریق لینک های زیر دانلود کنید . ☟☟☟☟
دانلود پچ 1.6-Patch
دانلود پچ 1.6-1.7-Patch

نصب بازی کالاف دیوتی 4

نکته: قبل از نصب بازی؛ PC آنتی ویروس ، Windows Defender (ویندوز دیفندر) و Windows Firewall (فایروال) را غیرفعال کنید.
1_ اگر بازی را دانلود کردید فقط کافی است آن را در پوشه ی مورد نظر Extract  کنید و نیازی به نصب ندارد . 4 تا پارت را در یک پوشه قرار دهید و بر پارت اول کلیک راست کنید سپس گزینه ی Extract  را بزنید . ( و اگر بازی را از قبل داشتید ولی پچ آن مناسب نیست دو پچ بالا را دانلود کیند سپس ابتدا پچ 1.6-Patch نصب کنید و سپس پچ 1.6-1.7-Patch . )
2_ بازی را اجرا کنید . برای اینکار روی فایل iw3mp.exe دوبار کلیک چپ کنید .3_ وقتی وارد بازی می شوید پنجره ایی باز می شود که باید نام خود را در آن وارد کنید . بعد از وارد کردن نام خود دکمه ی Ok را بزنید .4_ در صورتی که می خواهید با چند اکانت با نام های مختلف بازی کنید روی دکمه ی New کلیک چپ کنید و نام دیگری را وارد کنید . بعد از وارد کردن نام های مورد نظرتان ، یکی از نام هایتان را انتخاب کنید سپس دکمه ی Ok را بزنید .5_ برای این که شما بتوانید به صورت آنلاینی بازی کنید نیاز به Key Code دارید . برای ثبت Key Code در بازی ابتدا وارد Options بازی شوید و سپس گزینه ی Multiplayer Options رو بزنید .6_ سپس گزینه ی Enter Key Code را بزنید . بعد از وارد کردن Key Code دکمه ی Verify را بزنید . ( برای دریافت Key Code باید به پوشه ی بازی که دانلود کردید بروید و در آن برنامه ایی به نام CoD4 Keygen وجود دارد که برای شما Key Code می سازد . )
دانلود برنامه CoD4 Keygen
چند Key Code :
MQWU YJLG SLLS ULD4 6723
MWLT WDST DEYY LLWU FF01
DJL2 PYEL 8YMM 4UUL 81A3
JMP4 J28W S2P4 L44P 2339
TSP2 48L2 MTLW Y4J4 0C1E
YED2 JWU2 DU4U YG4G 08DD7_ برای فعال کردن تمام تفنگ ها در قسمت Create a Class باید برنامه Easy_Account را دانلود کنید .8_ بعد از دانلود EasyAccount آن را Extract کنید . سپس بازی خود را باز کنید و با دکمه ی Alt + Tab بازی خود را به پایین بیاورید سپس برنامه ی EasyAccount را باز کنید و تیک آن را روی Cod 4 v1.7 بزارید و دکمه ی Easy Upgrade رو بزنید و با ارور Easy Upgrad completed successfully! مواجه می شود که یعنی گان های شما فعال شدند .9_ بعد از اتمام مراحل بالا برای وارد شدن به سرور نیاز به آی دارید .
آی پی کالاف دیوتی بکس ایرانی :
connect Cod4.BaxIr.ir:28960
connect Cod4.BaxIr.ir:28961

تنها کافی است آی پی ها را کپی کنید بعد وارد بازی شود . کنسول بازی را با دکمه [ ~ ] باز کنید و سپس با فشردن دکمه های Ctrl+ V ای پی را جایگزین کنید سپس دکمه ی Enter را فشار دهید تا وارد بازی شود .

نکته : برای آبدیت کردن پچ کالاف به ورژن 1.8 لطفا به صفحه ی آموزشات سایت ما مراجعه فرمایید .

با ما بازی کنید!

شما همچنین میتوانید با آیپی Ts.BaxIR.ir به سرور تیم اسپیک بکس ایرانی وارد بشید و از بازی کردن با اعضای تیم اسپیک بکس ایرانی لذت ببرید. همچنین بکس ایرانی از بهترین ارائه دهنده سرور های Call Of duty 4 و Black Ops 2 Zombie و TeamSpeak میباشد.