بکس ایرانی

آموزش نصب برنامه ی دیسکورد

قدم اول

ابتدا برنامه دیسکورد را دانلود کنید . برای این کار می توانید نسخه ی ویندوز را مستقیم ازسایت دیسکورد دانلود کنید .

قدم دوم

گیمر ها معمولا با روش هایی مانند استفاده از اسکایپ، Slack، TeamSpeak و یا سایر روش ها در بازی با هم صحبت و چت می کنند. برنامه های ذکر شده کاربرد عمومی دارند اما دیسکورد (Discord) سرویسی است که به طور خاص برای حوزه گیم و بازی های آنلاین طراحی شده است و برای گیمرها گزینه بهتری می باشد. کاربران این سرویس تا کنون به بیش از ۲۵۰ میلیون نفر رسیده اند. در این سرویس گیمر ها می توانند در حالی که بازی می کنند با یکدیگر صحبت کنند، استراتژی های خود را دنبال کنند و همینطور امکان پیدا کردن دوستان جدید هم دارید.

حال بعد از دانلود دیسکورد برای کامپیوتر و..، برای استفاده باید اکانت بسازید که به یک آدرس ایمیل و شماره تلفن معتبر نیاز دارد. شما باید یک نام کاربری منحصر بفرد بسازید و یک رمز عبور را هم تعیین کنید.

ثبت نام و شرایط استفاده و اموزش نصب Discord

پس از ثبت نام باید صفحه مانند زیر ببینید. در اولین ورود خود برنامه قسمت های مختلف را به شما معرفی می کند. با کلیک روی علامت تعجب های نارنجی هم کاربرد آن قسمت را خواهید دید.

ثبت نام و شرایط استفاده و اموزش نصب Discord

در پایین صفحه و در پنل سمت چپ، گزینه های کنترل صوتی برای روشن یا خاموش کردن میکروفون و هدفون را در اختیار دارید. با کلیک روی دکمه چرخ دنده هم می توانید وارد تنظیمات شوید .

اموزش کار با دیسکورد، محیط برنامه دیسکورد در ویندوز

با کلیک روی علامت + در قسمت چپ کناری برنامه می توانید یک سرور بسازید و یا به سایر سرور ها از طریق دعوت یا لینک خصوصی جوین شوید.

اموزش کار با دیسکورد، محیط برنامه دیسکورد در ویندوز

برای جوین شدن به سایر سرور های دیسکورد با در دست داشتن لینک آن سرور می توانید در قسمت ” Join a Server ” به آن متصل شوید . ( لینک دیسکورد بکس ایرانی = https://discord.gg/kZEWMaa )

اموزش ساخت سرور دیسکورد

با ما بازی کنید!

شما همچنین میتوانید با آیپی Ts.BaxIR.ir به سرور تیم اسپیک بکس ایرانی وارد بشید و از بازی کردن با اعضای تیم اسپیک بکس ایرانی لذت ببرید. همچنین بکس ایرانی از بهترین ارائه دهنده سرور های Call Of duty 4 و Black Ops 2 Zombie و TeamSpeak میباشد.

discord

تماس با ما

شما میتوانید از طریق روش های زیر با بکس ایرانی در ارتباط باشید

کانال و گروه تلگرام ما

با عضویت در کانال تلگرام ما از آخرین اخبار بکس ایرانی مثل آپدیت ها تغییرات و قوانین داخل سرور های گیمینگ با خبر شوید. شما همچنین میتوانید در گروه تلگرام بکس ایرانی عضو شوید و از گپ زدن با دیگر بازیکن ها و به اشتراک گذاشتن لحظات خوب خود لذت ببرید. اگر فیلم یا عکسی که در گروه به اشتراک گذاشتید مناسب بود، در کانال بکس ایرانی نیز منتشر میشود.

صفحه ما در اینستاگرام

با دنبال کردن صفحه بکس ایرانی در اینستاگرام از آخرین اخبار مجموعه مانند مسابقات، ایونت ها، آپدیت ها و ... خبر دار شوید. همچنین میتوانید لحظات خوب خود را برای ما در دارکت ارسال کنید در در صفحه بکس ایرانی قرار بگیرد.

انجمن بکس ایرانی

انتقادات و پیشنهادات خود را در انجمن بکس ایرانی برای ما مطرح کنید. همچنین اگر از بازیکنی شکایت دارید میتوانید با مدرک داخل انجمن برای ما پست بزارید تا تیم مدیریتی بکس ایرانی شکایت شما رو مورد بررسی قرار دهند.

سرور تیم اسپیک

شما میتوانید از طریق سرور تیم اسپیک بکس ایرانی با وارد شدن به چنل Connect To Admin با تیم مدیریتی سرور ارتباط برقرار کنید. همچنین تیم اسپیک بکس ایرانی محلی مناسب برای بازی کردن با دوستان میباشد.

آیدی تیم مدیریت

برای ارتباط با تیم مدیریت بکس ایرانی در تلگرام میتوانید از طریق آیدی های MoMo97@ و Erffan_A@ در تماس باشید.

Bax Irani 2021 © All Rights Reserved