دانلود بازی کالاف Mw3

برای دانلود این بازی پارت های زیر را دانلود کنید :

پارت اول
پارت دوم
پارت سوم
پارت چهارم
پارت پنجم
پارت ششم
پارت هفتم
پارت هشتم
پارت نهم
پارت دهم
پارت یازدهم
پارت دوازدهم

منبع دانلود : www.yasdl.com 
پسورد کلیه فایل‌ها www.yasdl.com می‌باشد. ( پسورد رو با حروف کوچک وارد نمایید.)
برای دانلود بازی مستقیم از سایت اینجا کلیک کنید .
دانلود نسخه FitGirl

دانلود پچ 1.4.382

اگر بازی شما پچ 1.4.382 نمی باشد پچ زیر را دانلود کنید و سپس در پوشه ی بازی خود قرار بدهید . دقت بفرمایید که اگر پچ شما 1.4.382 نباشد با مشکلاتی روبه رو خواهید شد .

Dwonload Patch 1.4.382 Mw3

دانلود برنامه TeknoMW3

برای متصل به سرور های Mw3 شما نیاز به برنامه هایی دارید که برنامه TeknoMW3 یکی از آن برنامه ها است . شما با این برنامه علاوه بر سرور های ما می توانید به سرور های دیگری نیز متصل شوید .

Download TeknoMW3

* همچنین این برنامه رو می توانید مستقیم از سایت teknogods.com دانلود کنید .*

آموزش نصب بازی Mw3

بعد از دانلود پارت ها ، آن هارا در یک پوشه قرار دهید و روی پارت اول کلیک راست کنید سپس گزینه ی Extract رو بزنید . سپس وارد پوشه بازی شده و فایل Setup.exe رو اجرا کنید . مراحل نصب بازی رو تکمیل کنید .
نکته : در قسمت نصب بازی طبق تصویر زیر 3 تیک موجود را بردارید تا به اروری در نصب بازی مواجه نشوید و اگر این سه مورد که در عکس زیر هست را در ویندوز خود نصب ندارید آن را جداگانه بر سیستم خود نصب کنید .
سپس صبر کنید تا نصب کامل شود و بازی با موفیقت نصب شد .

نصب برنامه TeknoMW3

بعد از نصب بازی ، TeknoMW3 را از Zip خارج کنید و فایل های داخل آن را در پوشه بازی قرار دهید .

بعد از مراحل بالا روی فایل TeknoMW3_Client_Launcher کلیک کنید تا برنامه اجرا شود .در این قسمت شما اطلاعات خود را وارد می کنید و دکمه ی Save را می زنید . این تنظیمات را بعدا هم می شود در منوی این برنامه تغییر داد .


وقتی شما تنظیمات خود را سیو میکنید وارد این صفحه می شوید .

1_ با زدن این گزینه شما وارد بازی Multiplayer می شوید و در صورتی است که شما ای پی سروری را ندارید و بخواهید از سرور لیست استفاده کنید .
توجه : برای آوردن سرور لیست ها بعد از این که گزینه ی Multiplayer رو زدید به قسمت Option بازی بروید سپس در قسمت DEDICATED SERVER سپس دو گزینه را Yes کنید .


سپس سرورلیست را انخاب کنید تا دیگر سرور لیست ها برای شما نمایش داده شود .2_ وقتی شما ای پی یک سرور را دارید می توانید با وارد کردن آن در این قسمت وارد آن سرور شوید به طور مثال آی پی سرور ما 5.63.14.21 است و پورت آن 124 بعد از وارد کردن آن روی دکمه ی Mp بزنید تا وارد بازی شود . توجه کنید که وقتی وارد بازی شدید برای اینکه به سرور متصل شود دکمه ی F12 را بزنید .

MW3 Lvl Hack

برای باز کردن تمام تفنگ ها ابتدا برنامه ی زیر را دانلود کنید .

MW3LvlHack

بعد از دانلود این برنامه لانچر خود را باز کنید سپس وارد بازی شوید . ( وارد سرور نشوید . ) سپس در منوی بازی گزینه Play را بزنید سپس بازی را پایین بیاورید . با دکمه های Alt+Esc و یا Ctrl+Ecs بازی را پایین بیاورید سپس برنامه لول هک را با Run Administar باز کنید . ( قبل بازی لول هک را باز نکنید . ) سپس طبق تصویر عمل کنید و روی دکمه ی وسط کلیک کنید تا تفنگ هایتان باز شود .

دانلود پیش نیاز های بازی

در صورتی که برنامه های زیر را ندارید یا ورژن آن ها قدیمی است ، نسبت به نوع سیستم خود دانلود کنید یا آن ها را ابدیت کنید .

DirectX 9.29.1974

Microsoft .NET Framework

Microsoft.Visual.C.All.Package

با ما بازی کنید!

شما همچنین میتوانید با آیپی Ts.BaxIR.ir به سرور تیم اسپیک بکس ایرانی وارد بشید و از بازی کردن با اعضای تیم اسپیک بکس ایرانی لذت ببرید. همچنین بکس ایرانی از بهترین ارائه دهنده سرور های Call Of duty 4 و Black Ops 2 Zombie و TeamSpeak میباشد.